Nowe Samochody z Rosji: Przegląd Marki i Modeli Produkowanych w Rosji

werner22brigitte / Pixabay

Rosyjska motoryzacja rozwija się w imponującym tempie. Ostatnio producenci samochodów z Rosji zaczęli skupiać się na projektowaniu nowoczesnych, wydajnych i ekologicznych pojazdów. W tym artykule przedstawiamy przegląd marki i modeli produkowanych w Rosji, które zasługują na uwagę.

 1. Renowacja władzy motoryzacyjnej Rosji
  O rząd Rosji od kilku lat przywiązuje wagę do rozwoju motoryzacji w kraju. W wyniku tego, producenci samochodów zaczęli inwestować w nowe technologie oraz zwiększanie mocy silników i mieszanin alternatywnych.

 2. Faworyci w produkcji samochodów
  Najwięcej popularności zyskały rosyjskie marki samochodów, takie jak Lada, Gaz, Uaz i Kama. Przedsiębiorcy zaczęli też podkreślać swoją obecność na rynku swoją marką Aurus.

 3. LINIA SAMOCHODÓW DLA KAŻDEJ WYMAGAJĄCEJ OSOBY
  Renault na podstawie Lada wyprodukował Renault Logan, którego powierzchnia do przechowywania jest bardzo duża, posiada pojemny zbiornik paliwa oraz poprawiony system automatycznej regulacji temperatury. Należy zauważyć, że logan jest jednym z najpopularniejszych modeli.

 4. Samochody o wysokiej wydajności i dużej mocy
  Jeśli chodzi o samochody sportowe to także producenci motoryzacyjni z Rosji zaczęli tworzyć technologiczny sprzęt który sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających kierowców. Przykłady to Aurus Senat, Lada Niva oraz Renault Logan w wersji sportowej.

 5. Nowocześni i ekologiczni
  Rosyjski producent Aurus skupił się na projektowaniu samochodów elektrycznych, a jednym z najnowszych modeli, który zwrócił uwagę konsumentów jest Aurus Komendant. Możliwość jazdy jednym ładowaniem wynosi około 600km, a system wykorzystujący technologie gazowe sprawia, że ​​emisja dwutlenku węgla jest znacznie zmniejszona.